Atsiliepimai

Ilgai ieškojau mokytojo kuris galėtų man suteikti ne tik praktinių įgūdžių, tačiau ir supažindinti su muzikos teorija, kompozicijos ir improvizacijos pagrindais. Susipažinęs su Andrium iš karto supratau, kad tai yra ko ieškojau. Dėstytojas turi paruošęs savo mokymo sistemą ir į savo darbą žiūri labai atsakingai, stengiasi perteikti mokiniui savo žinias aiškiai ir nenuobodžiai. Pradėję praktinius užsiėmimus nuo akustinės gitaros, šiuo metu mokinamės įvairių sudėtingų el. gitaros grojimo technikų ir solo partijų, lygiagrečiai turime papildomų muz. teorijos pamokų. Manau, kad šis dėstytojas tikrai vertas dėmesio savo srities specialistas, todėl rekomenduoju jį visiems savo draugams ir pažįstamiems, besidomintiems muzika ir norintiems sėkmingai kurti.

Artūras, 24 m.

Gitaros dėstytojas mane išmokęs ne tik pagrindų, bet svarbiausia nukreipęs mane kūrybine kryptimi. Jo pamokos ne tik teorija ir pratimai, bet ir visapusiškas jauno muzikanto lavinimas.

Vytautas, 22m.


Pas ši dėstytoja atėjau visai beveik be jokių žinių, nors jau turėjau pamokų pas kita mokytoją. Per keletą mėnesių išmokau gana gerai groti, nors net nesitikėjau, kad išvis galėsiu. Tiesiog šis dėstytojas rado būdą perduot savo žinias. Andrejus tikrai labai geras mokytojas, nes turi įgūdžius dėstyti. Visada pasiryžęs padėti ir išnagrinėti iškilusi klausymą ir galės Jum padėti atrasti save muzikos pasaulį. Pilnai įsitikinęs galių pasakyt, kad jei jis neišmoklins Jūs kaip groti, tai joks kitas irgi negalės 😀 10 balų iš 10.

Dima 23m.

 

Visada žavėjausi gitaros skambesiu, todėl mintyse visuomet svajojau išmokti ar bent pabandyti groti.
Anksčiau su muzikos instrumentais neturėjau nieko bendra,
tačiau šiuo metu galiu pasigirti, kad Andrejaus pagalba, savo svajonę sėkmingai verčiu realybe.

Dainius, 30m.

Pamokos visada įdomios, po kuriu norisi ko greičiau išmokti nagrinėjamą kūrinį ir sugroti jį taip profesionaliai kaip mokytojas.

Daša 17m.


Šaunus mokytojas, puikiai groja ir labai aiškiai dėsto.

Nikita, 16m.

 

Rašo fantastišką muziką, geras dėstytojas.

Edgaras, 16m.

Pradedamas nuo nulio per keletą mėnesių išmokau ne tik kopijuoti įvairių grupių bosines partijas, bet ir pats jas kurti. Esu patenkintas matomu progresu.
Taip pat ekranavo man bosą – dabar negirdziu jokių triukšmų.

Mindaugas, 17m.

 

Man būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie mano dėstymą. Jūs galite siųsti savo pastabas, nuomones, atsiliepimus adresu andrej@kovalskij.lt